bmw usa cycles Others Important points in choosing a T-shirt in summer

Important points in choosing a T-shirt in summer

 

تي شرت مردانه يکي از پرطرفدار ترين پوشاک آقايان است که در تابستان پر مصرف ترین آیتم لباس برای آنان محسوب می شود. بسیاری از آقایان براي خريد تي شرت به دليل تنوع زياد طرح و مدل به مشکل بر ميخورند رنگ هاي متنوع و جنس هاي مختلف پارچه دلايلي هستند که خريد آسان تي شرت مردانه را با مشکل مواجه میکنند. در این خصوص حتي موقعيت شغلي شخص ايجاب ميکند که در خريد تي شرت مردانه محدودیت ها و نکاتی را رعایت کنند. در اين موضوع قصد داریم روش انتخاب تی شرت مردانه برای فصل تابستان را بررسی کنیم تا انتخاب مناسبی داشته باشید.

C:\Users\ghahremani\Desktop\تی شرت مردانه (15).jpgنکات مهم درباره انتخاب تي شرت در فصل تابستان که نمی دانید!!!

در ابتدا باید بگوییم که از پوشیدن تی شرت های یقه باز خودداری کنید.

نکته بعدی این که سعی کنید حتما برای تی شرت مناسب ترین شلوار را انتخاب کنید و هر تي را با هر شلواري ست نکنید. دقیقا همانند زمانی که براي خريد کت و شلوار به يک فروشگاه مراجعه میکنید براي ست کردن پيراهن با کراوات و کت و شلوار دقت کافی را به خرج میدهید بايستي همانقدر هم روي ست کردن تي شرت با شلوار جين يا کتان خود دقت داشته باشيد .

داشتن يک استایل اسپرت به اين دليل نيست که شما هر لباسی را با هر شلواري بپوشيد بلکه تيپ استایل غیررسمی و کژوال بيانگر شخصيت و سبک استايل شماست از این رو در تيپ اسپرت هم بايستي توجه زيادي داشت تا استايل خود را بهبود ببخشيد. به این دلیل پیشنهاد میکنیم که برای خرید تی شرت مردانه از يک برند درجه یک استفاده کنيد زيرا برند ها معمولا از دوخت ظريف و پارچه با کيفيت تهيه شده اند و دوام عمر بالايي دارند.

C:\Users\ghahremani\Desktop\تی شرت مردانه (14).jpgانتخاب رنگ تي شرت با توجه به جايگاه اجتماعي

اگر سن شما بين 18 تا 25 است زياد مهم نيست چه رنگي انتخاب ميکنيد اما ترجیحا سعی کنید که استایل خود را به امضای خود تبدیل کنید. در این بازه زمانی بستگي به جايگاه و شغل شما بايستي از رنگ باوقارتر و سنگين تر استفاده کنید .عالی ترین انتخاب برای رنگ روشن در فصل تابستان تی شرت به رنگ سفيد است شما با استفاده از این رنگ هم به جذابيت خود افزايش ميدهيد هم مناسب روزهاي گرم تابستان است .

 

چه رنگي در بين تي شرت ها پر طرفدار تر است؟

C:\Users\ghahremani\Desktop\تی شرت مردانه (13).jpg طي نظر سنجي هايي که انجام شده در بين توليد کنندگان رنگ های آبی آسمانی ، سفید ، خاکستری مشکی ، قرمز بوده است که در بین تی شرت ها از محبوب ترین ها محسوب میشود. و در ادامه اگر اهل ورزش هستید و فردی ورزشکار به شمار میروید میتوانید از رنگ های شادتری استفاده کنید .

مکان پوشیدن تی شرت

محل استفاده تی شرت می تواند در انتخاب رنگ تی شرت تاثیرگذار باشد. یکی دیگر از فاکتورهایی که شما هنگام انتخاب رنگ تی شرت باید به آن توجه کنید مکانی است که می خواهید آن تی شرت را بپوشید. بعضی از مواقع شما به عنوان یک کارمند محدودیت در انتخاب رنگ تی شرت های خود دارید یعنی شما باید بدانید که هر رنگ جیغی را نمی توانید در شرکت خود بپوشید. اما در یک دیدار دوستانه در انتهای هفته می تواند انتخابی عالی و مناسب برای شما باشد.